Organizatorzy 2015

PARTNERZY GENERALNI
COIG SA specjalizuje się projektowaniu, wytwarzaniu i wdrażaniu kompleksowych, dedykowanych rozwiązań informatycznych, wspomagających procesy zarządzania dla średnich i dużych przedsiębiorstw przemysłowych, administracji publicznej oraz sektora medycznego. Firma prowadzi działalność od ponad 60-u lat, należy więc do grona najstarszych i najbardziej doświadczonych polskich firm informatycznych. Od 2012 roku spółka jest częścią Grupy Kapitałowej WASKO. Od blisko 25-u lat COIG SA współpracuje z instytucjami administracji publicznej, dostarczając rozwiązania wspomagające całość procesów administracyjnych (KSAT2000i) oraz usystematyzowaną i bezpieczną obsługę elektronicznego obiegu spraw i dokumentów (Elektroniczne Systemy Obiegu Dokumentów). Naszym klientom proponujemy outsourcing IT, oparty o nasze profesjonalne Data Center oraz produkty własne i naszych partnerów. Dzięki temu każdy Klient może w pełni korzystać z możliwości oferowanych przez nowoczesne platformy i systemy informatyczne.

Geopolis świadczy kompleksowe usługi związane z wdrożeniem systemu ERGO, począwszy od budowy serwerowni i uruchomienia systemu w architekturze wysokodostępnej, poprzez usługi związane z pozyskaniem danych do systemu, skończywszy na usługach związanych ze szkoleniami i opieką serwisową. Zapewniamy również integrację ERGO z systemami finansowo-księgowymi oraz systemami obiegu dokumentów. Jesteśmy elastyczni
w dostosowaniu ERGO do potrzeb klienta.

Trzon firmy stanowi zespół geoinformatyków o wykształceniu geodezyjnym, posiadających specjalistyczną wiedzę dotyczącą technologii GIS, informatyków specjalizujących się w technologiach cloudowych oraz specjalistów dziedzinowych, znających doskonale problematykę procesów administracyjnych w kluczowych działach gospodarki przestrzennej.

Kompilacja nowoczesnej wiedzy informatycznej, doświadczenia związanego z wieloletnim wdrażaniem systemów GIS w administracji publicznej oraz specjalistycznej wiedzy dziedzinowej powoduje, że system ERGO, stworzony przez specjalistów z Geopolis, jest zarazem merytoryczny jak i innowacyjny, co pozwala na rzeczywiste
rozwiązywanie problemów związanych z budową nowoczesnej e-administracji.

Siedzibą firmy jest Toruń. Oddziały Geopolis znajdują się w Warszawie, Wrocławiu i we Włocławku. Zatrudniamy blisko 100 osób. Posiadamy wyspecjalizowane działy developmentu, serwisu, wdrożeń i wsparcia.
Oracle jest dostawcą kompleksowych rozwiązań informatycznych dla dowolnego rodzaju przedsiębiorstw i organizacji. Od ponad 30 lat Korporacja Oracle cieszy się pozycją lidera w dziedzinie oprogramowania do zarządzania informacją, obsługuje na świecie ponad 400 tys. klientów. Firma zatrudnia ponad 120 tys. specjalistów, zaś jej roczny obrót wynosi 38,3 mld USD (w roku finansowym 2014). Serwery baz danych, oprogramowanie warstwy pośredniej oraz narzędzia i aplikacje biznesowe, jak również sprzęt komputerowy oraz usługi IT (konsulting, szkolenia, asysta techniczna) oferowane są w 145 krajach na całym świecie. Oracle współpracuje z ponad 25 tysiącami firm partnerskich. Siedziba główna Korporacji znajduje się w Redwood Shores w Kalifornii. Na liście klientów Oracle znajdują się wszystkie firmy z listy Fortune 100.
W styczniu 2005r. Oracle połączył się z firmą PeopleSoft. Pod koniec stycznia 2006r. zakończył się proces łączenia z firmą Siebel, dzięki czemu Oracle stał się największym na świecie dostawcą oprogramowania CRM, przeznaczonego do zarządzania kontaktami z klientem. W roku 2008 Oracle dokonał akwizycji firmy BEA Systems, stając się największym dostawcą oprogramowania middleware. Dokonane dwa lata później połączenie z firmą Sun sprawiło, że Oracle wkroczył na nowy rynek – obszar sprzętu komputerowego. Oracle jest obecnie wiodącym dostawcą usług Cloud Computing – od infrastruktury (IaaS), poprzez platformy (PaaS), aż po aplikacje biznesowe (SaaS). Najważniejsze produkty – technologiczne i aplikacyjne, są oferowane w modelu chmury. Centra SaaS rozmieszczone są na całym świecie, w tym także na terenie UE.
W 1992 r. powstała firma Oracle Polska. Obecnie zatrudnia ona ponad 500 osób i współpracuje z 300 firmami partnerskimi, produkującymi oprogramowanie dla obsługi przedsiębiorstw. Aby móc dostarczyć odbiorcom rozwiązania kompleksowe i najlepsze pod względem technologicznym, Oracle ściśle współpracuje z najważniejszymi krajowymi i światowymi integratorami systemów IT.
Więcej informacji: www.oracle.com

ORACLE Polska
Przyokopowa 31
01-208 Warszawa
Phone: +48226908700
Fax: +48226908900
www.oracle.com
PARTNERZY MERYTORYCZNI
Extreme Networks Jest liderem rynku otwartych sieci konwergentnych, jednym z największych dostawców rozwiązań sieciowych dla klientów korporacyjnych. Zasady projektowania sieci opiera na ujednoliconej architekturze, a portfolio ma skorelowane z aktualnymi trendami rynkowymi - technologiami mobilnymi, mediami społecznościowymi, przetwarzaniem w chmurze oraz obsługą dużych zbiorów danych (Big Data). Extreme Networks  dostarcza swoje rozwiązania (Secure Networks™) do wielu kluczowych firm na świecie, włączając te z listy Fortune 500.

W 2013r. Extreme Networks zakupił Enterasys Networks (Cabletron), właściciela ponad 850 patentów. W wyniku fuzji powstał nowy Extreme Networks - firma łącząca w sobie najlepsze cechy firm pierwotnych. Enterasys Networks ze swoim spójnym portfelem produktów, w którym bezpieczeństwo było wbudowane w każdy element sieci, z rozbudowanym systemem zarządzania oraz cyfrowym zarządzaniem tożsamością użytkownika w sieci przewodowej i WLAN, technologią CoreFlow2,  doskonale uzupełnił ofertę wydajnych i gęsto upakowanych przełączników Extreme Networks.

Efektem stał się m.in. PurView – rozwiązanie, które przekształca sieć w strategiczny zasób biznesowy, poprzez przechwytywanie i analizowanie ruchu aplikacji w oparciu o kontekst.
Unify jest dostawcą oprogramowania i usług do komunikacji biznesowej i korporacyjnej. Nasze rozwiązania łączą różne sieci, systemy, aplikacje i urządzenia aby dostarczać użytkownikom spójnych i wygodnych sposobów komunikacji głosowej, wideo i tekstowej tak aby komunikacja nie była dodatkiem ale istotą biznesu i procesów biznesowych. Widzimy komunikację jako niezbędny element pracy zespołowej, decydujący o jej efektywności i tworzymy takie narzędzia współpracy, które czynią ją wygodną i wydajną niezależnie od tego jaka odległość dzieli współpracowników, jakiego sprzętu używają i do jakiej sieci są włączeni.
Unify bazuje na doświadczeniu technicznym Siemens AG i systemach komunikacji korporacyjnej HiPath i OpenScape, których rozwój zaowocował rozwiązaniami Unified Communiations o niezwykłej otwartości i wszechstronności, z zachowaniem typowych dla Siemensa cech jak niezawodność, wydajność i bezpieczeństwo. Unify jest spółką joint venture, w której udziałowcami są Gores Group i Siemens AG.
VERSIM Autoryzowany dystrybutor rozwiązań Extreme Network. VERSIM jest dystrybutorem oprogramowania i sprzętu sieciowego, specjalizującym się w rozwiązaniach z zakresu bezpieczeństwa systemów i sieci komputerowych oraz technologii VoIP i PBX.

W ofercie posiada produkty czołowych firm oferujących systemy firewall następnej generacji, rozwiązania dla wirtualnych sieci prywatnych VPN, systemy identyfikacji cyfrowej, autoryzacji i autentykacji, IPS/IDS, rozwiązania do kreowania polityki dostępu do Internetu. Portfolio oferowanych produktów i technologii tworzy kompleksową ofertę dla Partnerów.

Firma zatrudnia wykwalifikowany personel techniczny - certyfikowanych inżynierów z bogatym doświadczeniem wdrożeniowym, posiada bogato wyposażone laboratorium sprzętowe oraz zajmuje się prowadzeniem szkoleń autoryzowanych i powdrożeniowych u Klienta. Prowadzi Centrum Kompetencyjne (VerKnowledge i VerBusiness oraz  VerAcademy), w którym Partnerzy i Klienci mogą doskonalić swoje umiejętności.

Profesjonalna wiedza, bogate doświadczenie, wysoka klasa oferowanych produktów oraz poziom usług  technicznych – w ten sposób VERSIM wspiera sukces swoich Partnerów i Klientów.
PATRONI
ORGANIZATORZY
Enterprise Software Review to serwis na temat wyzwań i szans dla informatyki w dużych organizacjach. Powstał dla tych, którzy potrzebują zderzyć swoją wiedzę, przemyślenia i przeczucia na temat informatyzacji różnych obszarów biznesu z doświadczeniami i opiniami wywodzącymi się z projektów polskich i zagranicznych. Ambicją Enterprise Software Review jest wyciąganie na światło dzienne wiedzy, która nie dewaluuje się w ciągu tygodnia. Skupiamy się na tematach problemowych, w szczególności dotyczących konkretnych branż. Chcemy w ten sposób podnieść jakość dyskusji o wykorzystaniu informatyki i skrócić drogę od identyfikacji do trwałego rozwiązania problemów.

Zapraszamy do lektury oraz współtworzenia Enterprise Software Review.
Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi.

Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule ‚custom event’, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

administracja publiczna

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka prywatności.