ORGANIZATORZY

Evention

Evention to spółka specjalizująca się w podnoszeniu wartości spotkań biznesowych. W Evention wydarzenia biznesowe traktujemy jako integralny i trudny do zastąpienia element budowania relacji i poprawy efektywności tych relacji pomiędzy firmami i tworzącymi je ludźmi.

Trzonem działalności spółki są spotkania realizowane w formule „custom event”, w których kluczową rolę odgrywa zaangażowanie uczestników w całym procesie przygotowania wydarzenia. Szukamy innowacyjnych form realizacji spotkań, tak by odpowiadało to obecnym aspiracjom, oczekiwaniom i potrzebom menedżerów.

PARTNER MERYTORYCZNY

Altar

Altar Sp.zo.o. – dostawca swoich autorskich systemów informatycznych, solidny partner w biznesie. Od ponad 25 lat tworzy i wdraża swoje rozwiązania zarówno u dużych, jak i mniejszych Klientów, w tym w sektorze public. Ofertę produktową Altar tworzą m.in. :
•    do elektronicznego obiegu dokumentów i zarządzania informacją (szczególnie polecane dla CUW)
•    do zarządzania procesami biznesowymi
•    do  profesjonalnej obsługi klientów (infolinia)
•    telefonia biurowa

Zakres współpracy z Klientem obejmuje: analizę przedwdrożeniową, projektowanie, development, wdrożenie rozwiązania, integrację z systemami dziedzinowymi, szkolenia, asystę techniczną oraz rozwój oprogramowania, zgodnie z potrzebami.

Strona korzysta z plików cookies zgodnie z Polityka prywatności.